Serdecznie zapraszamy na II edycję konferencji poświęconej standardowi KNX. W tym roku skupiamy się na tematyce integracji instalacji fotowoltaicznych oraz HVAC. Wykłady, prezentacje, ciekawe dyskusje oraz warsztaty pozwolą nie tylko poznać najnowsze trendy, ale również skorzystać z wiedzy i doświadczenia kompetentnych osób. Oprócz możliwości uczestnictwa w prelekcjach i warsztatach, zapraszamy także na stoiska przedstawicieli wielu producentów, którzy będą prezentować rozwiązania standardu KNX.

Czytaj więcej...

Utworzony przed ponad 25 laty system automatyki budynku, początkowo nazwany EIB, a od wielu już lat znany jako KNX, dynamicznie się rozwija. Przyłączają się doń twórcy innych systemów, producenci branży elektrycznej i pokrewnych, projektanci oraz instalatorzy. Używane w systemie KNX oprogramowanie ETS doczekało się nowej wersji, ETS Inside. Jest to rewolucyjny, prosty w obsłudze interfejs dający między innymi możliwości konfigurowania systemów KNX z urządzeń mobilnych.

Czytaj więcej...

KNX Polska serdecznie zaprasza na polską premierę najnowszej wersji ETS Inside, który jest rewolucyjnym, prostym w obsłudze interfejsem dającym możliwości konfigurowania systemów KNX z urządzeń mobilnych.

Czytaj więcej...

Odwiedź stoisko KNX na targach ISE w Amsterdamie i poznaj możliwości Internetu rzeczy KNX, odkryj nowy ETS Inside i spotkaj członków KNX oraz zapoznaj się z ich rozwiązaniami (pawilon 9, stoisko F170).

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie KNX Polska serdecznie zaprasza na konferencję poświęconą tematyce rozwoju systemów automatyki budynkowej KNX.

Czytaj więcej...

9 czerwca 2016 odbyła się w Gliwicach, w siedzibie firmy Kamsof, która obok Stowarzyszenia KNX Polska i firmy EL-TEAM była współorganizatorem, konferencja poświęcona zagadnieniom "Automatyki Budynku KNX"

Czytaj więcej...

Nowa wersja ETS5.5 jest już dostępna do pobrania. Ta nowa aktualizacja jest bezpłatna dla licencjonowanych użytkowników ETS5.

Czytaj więcej...