09.06.2016 Gliwice

Głównym celem konferencji jest poszerzenie wiedzy instalatorów, projektantów oraz studentów na temat najnowszych rozwiązań w dziedzinie automatyki budynkowej KNX. Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z najnowszymi produktami systemu KNX, a także będą mieli okazję porozmawiać o problemach na jakie napotykają w codziennej pracy instalatora/projektanta. Poza prezentacjami w auli biurowca firmy Kamsoft będzie można również porozmawiać o produktach bezpośrednio na stoiskach firm organizatorów. Chcemy, aby spotkanie było pewnym rodzajem platformy wymiany doświadczeń pomiędzy fachowcami z różnych branż. Uczestnikami będą z jednej strony przedstawiciele producentów, ośrodków szkoleniowych oraz stowarzyszeń, z drugiej strony osoby na co dzień projektujące lub instalujące system KNX. Tematyka prezentacji będzie skupiała się wokół trzech haseł przewodnich:

  • rozwój – najnowsze rozwiązania produktowe systemu KNX
  • integracja – prezentacje rozwiązań integrujących podsystemy obecne w budynkach
  • przyszłość – dyskusja o perspektywach i przyszłości systemu KNX

Konferencja będzie podzielona na dwie części. Pierwsza część potrwa od godziny 10:00 do godziny 14:30. W drugiej części odbędzie się otwarte spotkanie stowarzyszenia KNX Polska. Zaprezentujemy na nim najnowszą stronę internetową KNX Polska oraz omówimy nową formułę działania stowarzyszenia. Porozmawiamy również o przyszłych działaniach promujących system KNX w Polsce. Spotkanie będzie adresowane do firm instalujących system KNX chcących przystąpić do stowarzyszenia.

Równolegle do głównej części wykładów odbędą się warsztaty praktyczne. Na godzinnych spotkaniach będzie można poznać oprogramowanie ETS lub nauczyć się tworzyć wizualizację KNX.

Q

UWAGA: liczba miejsc ograniczona - zgłoś swój udział.