Adam Szczepaniak

Brain House

ul. Letniskowa 20
95-030 Rzgów

Inteligentne domy cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Wielofunkcyjne rozwiązania są dziś bowiem pożądane jeszcze bardziej, niż jakiś czas temu. Chętnie sięgamy po nowoczesne technologie, które ułatwiają życie. Jeśli do tego są one dosłownie na wyciągnięcie ręki, to dlaczego z nich nie korzystać? W dodatku nowoczesne i zaawansowane technologie są dziś dostępne niemal dla każdego. Aby jednak przynosiły jak najwięcej przyjemności z użytkowania, wdrożenie systemu warto zlecić specjalistom. Poznaj Brain House: wykwalifikowanego integratora działającego głównie w województwie łódzkim, choć nie tylko.

Z Brain House Twój dom będzie w pełni inteligentny – a sterowanie nim będzie proste i przyjemne. Już sam wybór systemu KNX to trafny wybór. Jeśli dodatkowo wdrożenie go zlecisz wykwalifikowanym specjalistom, to korzyści z instalacji będą jeszcze większe i z pewnością przejdą Twoje oczekiwania.  

 Celem działalności firmy Brain House jest dostarczanie nowoczesnej technologii tworzącej inteligentny dom i zaprezentowanie jej w prosty sposób. Możesz na nas liczyć na każdym etapie realizacji. Zaprojektujemy, dopasujemy, zainstalujemy, a następnie zaprogramujemy wszystko tak, abyś był w pełni zadowolony i odkrył jeszcze większe możliwości inteligentnego, zdalnego sterowania urządzeniami domowymi i ogrodowymi, niż się spodziewasz.   

Współpracę rozpoczniemy od dokładnego określenia Twoich potrzeb, aby jak najlepiej dopasować system i jego możliwości do Twoich preferencji. Pozostajemy do Twojej dyspozycji przez cały czas – w przypadku pytań lub wątpliwości, a także chęci modyfikacji systemu w przyszłości, możesz liczyć na naszą pomoc.   

Brain House to doświadczenie i wiedza docenione przez Klientów! 

Firmę Brain House tworzą specjaliści, którzy nie tylko doskonale znają i rozumieją specyfikę inteligentnych systemów, ale również wykonują swoją pracę z zamiłowania.   

W ciągu ostatnich kilku lat dokonaliśmy już kilkudziesięciu wdrożeń. Z nami szybko i sprawnie wyposażysz swój dom w nową instalację prądową, alarmową, a także sieć LAN. Po instalacji od razu możesz cieszyć się w pełni i sprawnie działającymi systemami – bo wszystko skonfigurujemy, a następnie wyjaśnimy sposób obsługi systemu.  

Wciąż się rozwijamy, odbywając kolejne szkolenia i biorąc udział w wielu kursach, co jest poparte certyfikatami. Firma Brain House jako pierwsza w Polsce wybudowała certyfikowany, pasywny, w pełni inteligentny dom. Pozostaje on do dyspozycji potencjalnych Klientów, którzy chcą na żywo zapoznać się z możliwościami systemu KNX.   

Powiedz, czego potrzebujesz i przekonaj się, jak wiele możliwości dają nowoczesne rozwiązania.