Marcin Fryszkowski

FDtech

ul. Księcia Witolda 49/14
50-202 Wrocław

Projektujemy i realizujemy inteligentne domy. Mamy to szczęście, że nasza praca jest też naszą pasją, co skutkuje wieloma ciekawymi i udanymi projektami. Jesteśmy grupą profesjonalistów i perfekcjonistów.

ZNAMY SIĘ NA DOBRYCH ROZWIĄZANIACH

Wypróbowaliśmy wiele systemów jak i urządzeń, dzięki czemu wiemy, które z nich najlepiej sprawdzają się w praktyce. Projektujemy w myśl zasady, że mniej znaczy więcej. Odpowiadając na wizję naszego klienta, pokazujemy, które funkcje warto wybrać, a które mogą mieć mniejsze zastosowanie w przypadku danego projektu. Stawiamy na ułatwienie sterowania inteligentnym domem.

PROJEKTUJEMY UNIKALNE WRAŻENIA

Mamy know-how i 50 realizacji na koncie. Wiemy jak sprawić, żeby Twój dom wywarł na Tobie jak najlepsze wrażenie: był łatwy w obsłudze, wyręczał Cię, tam gdzie jest taka potrzeba, wprawiał w zachwyt tym, z jakim rozmachem potrafi działać. Przy realizacji każdego systemu dążymy do tego, by jak najlepiej oddawał on charakter i styl życia mieszkańców.

REALIZUJEMY PIĘKNE SYSTEMY

Wykonując inteligentne dbamy o dokładność, bo wiemy, jak każdy szczegół wpływa na komfort życia w domu. Szanujemy pracę swoją i innych, dlatego zawsze koordynujemy wykonywane czynności z pracą pozostałych ekip oraz dbamy o estetykę instalacji, a także o porządek. W razie pytań, w godzinach pracy, zawsze jesteśmy dostępni pod telefonem.

ZAJMUJEMY SIĘ:

  • instalacją elektryczną oraz automatyką budynkową,
  • systemami bezpieczeństwa (kamery, alarm, kontrola dostępu jak czytniki linii papilarnych czy rozpoznawanie twarzy, zabezpieczenia terenu wokół domu, domofon i wideodomofon, itp.),
  • siecią komputerową i WiF, która jest szkieletem wszelkich instalacji w domu,
  • agregaty prądotwórcze, powerbanki i instalacje fotowoltaiczne, zarządzanie energią,
  • systemy audio-video, nagłośnienie strefowe, kina, telewizory, systemy zarządzania obrazem i dźwiękiem,
  • głosowe sterowanie urządzeniami wpiętymi w system.