Tomasz Hahs

QuickTec

ul. Czwartaków 1
70-774 Szczecin

Firma QuickTec powstała z pasji do nowoczesnych technologii. Zajmujemy się kompleksową obsługą podczas procesu inwestycyjnego w zakresie nowoczesnych instalacji automatyki budynkowej. Naszym celem jest rewolucjonizacja rynku nowoczesnych instalacji automatyki budynkowej na terenie województwa zachodniopomorskiego i nie tylko. Wykorzystujemy wiedzę i umiejętności wysoko wykwalifikowanej kadry projektantów, inżynierów oraz monterów, oferując indywidualne podejście i zrozumienie potrzeb klienta.

Już na etapie tworzenia projektu nasz zespół jest otwarty na dyskusję, tak aby rozmieszczenie wszystkich elementów systemu było optymalne. Przejrzysta dokumentacja projektowa zapewnia klientowi dostęp do danych technicznych i daje podstawę do ewentualnych przyszłych modyfikacji instalacji.

Specjalizujemy się w wykonawstwie kompleksowych instalacji elektrycznych i teletechnicznych z wykorzystaniem najnowszych dostępnych na rynku komponentów automatyki czołowych producentów. Ponadto wykonujemy zaawansowane systemy alarmowe, audiowizualne i IT. 

Zapewniamy usługi serwisowe systemów zintegrowanych z KNX, rozbudowujemy istniejące instalacje oraz podejmujemy się dokończenia trudnych i wymagających inwestycji. 

Zajmujemy się dostarczeniem urządzeń, integracją systemów i tworzeniem wizualizacji dopasowanych do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić inwestorowi doradztwo techniczne na najwyższym poziomie.