ComfortClick

Aleja Młodych 26-28
41-106 Siemianowice Śl.

ComfortClick bOS jest jedną z najbardziej zaawansowanych platform, służących do integracji i zarządzania urządzeniami zainstalowanymi w danym budynku. System umożliwia sterowanie wszystkimi elementami z poziomu jednej aplikacji mobilnej. Do zarządzania elementami instalacji wystarczy więc dowolne urządzenie przenośne (smartfon lub tablet).

 

Założona w 2008 roku firma ComfortClick swój dynamiczny rozwój zawdzięcza produktowi, który zrewolucjonizował rynek automatyki budynków. Firma przez lata rozwija rozległą wiedzę na temat urządzeń budowlanych, systemów i logiki automatyki. Wraz z partnerami z sukcesem wdrożyła platformę oprogramowania bOS w projektach na całym świecie oraz dostarcza produkty, takie jak serwery, panele sterowania, akcesoria i oprogramowanie.

Misją Comfortclick jest opracowanie i wprowadzenie na rynek najbardziej zaawansowanego rozwiązania automatyki budynkowej ComfortClick bOS – pierwszego systemu operacyjnego budynku. bOS obsługuje wszystkie systemy i urządzenia zainstalowane w dowolnym budynku i umożliwia centralne sterowanie za pomocą jednej aplikacji z dowolnego urządzenia mobilnego.

Filmy

Wybrane produkty

ComfortClick
SERWER JIGSAW
ComfortClick
SERWER GRINDER BLACK
ComfortClick
LICENCJA BOS
ComfortClick
DONGLE USB-MODBUS RTU
ComfortClick
DONGLE USB-RS232
ComfortClick
DONGLE USB-Z-WAVE