IPP

Al. Stanów Zjednoczonych 34/U1 04-036 Warszawa

Idea Project Produkt (IPP) – dystrybutor produktów dedykowanych inteligentnym domom

Idea Project Produkt (IPP) jest oficjalnym dystrybutorem uznanych producentów legitymujących się zgodnością ze standardem KNX – HDL, Blumotix, Entertex i INTERRA.

Dzięki kompatybilności gwarantowanej przez KNX, instalatorzy mogą wybierać elementy dostosowane do konkretnych projektów z oferty wielu dostawców.
Rozwiązania wybranych przez nas producentów wyróżniają się na rynku jakością i innowacyjnością, a kompatybilność urządzeń ułatwia tworzenie kompletnych rozwiązań inteligentnych domów.
Szeroka oferta produktów pozwala na tworzenie łatwych do skalowania i rozbudowy systemów inteligentnych domów i budynków.

IPP zajmuje się od 2003 roku tworzeniem kompleksowych rozwiązań informatycznych. Świadczymy usługi z zakresu tworzenia oprogramowania dedykowanego dużym firmom i instytucjom.
Realizujemy wiele projektów i rozwiązań aplikacyjnych oraz bazodanowych, włączając w to konstruowanie własnych produktów i rozwiązań elektroinformatycznych.
Wśród autorskich rozwiązań warto wymienić system bazy danych numerów przeniesionych, rozwiązania dedykowane służbie celnej czy systemy sterowania ruchem pojazdów i osób.
Tworzymy również zaawansowane rozwiązania do monitoringu jakości energii elektrycznej.

IPP jest częścią Grupy T4B – oferującej rozwiązania z zakresu informatyki, telekomunikacji, bezpieczeństwa, budownictwa i gospodarki odpadowej.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem:

Blumotix
Enertex
HDL
Blumotix