Satel

ul. Budowlanych 66 80-298 Gdańsk

SATEL to polska firma, która od ponad 30 lat produkuje urządzenia, które codziennie dbają o poczucie bezpieczeństwa i komfortu milionów ludzi na całym świecie.

 

Nasza oferta obejmuje rozwiązania z zakresu systemów: sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu, sygnalizacji pożarowej. Naszym dużym atutem są również zaawansowane moduły komunikacyjne i rozwiązania umożliwiające integrację pomiędzy systemami.

Połączenie wiedzy i doświadczenia zespołu wykwalifikowanych specjalistów SATEL z bogatym zapleczem projektowym, badawczym oraz produkcyjnym, pozwoliło na wprowadzenie z sukcesem do naszej oferty także urządzeń pracujących w standardzie KNX. Dzięki temu z SATEL możesz więcej - integracja systemów alarmowych bazujących na centralach INTEGRA i INTEGRA Plus z szeroką gamą urządzeń KNX rozszerza możliwości obu instalacji i ułatwia codzienną obsługę całego systemu.

Z najwyższą starannością przestrzegamy norm branżowych, zdobywając niezbędne certyfikaty i odznaczenia.
Ale to nie wszystko!

Na świecie funkcjonuje 16 laboratoriów KNX. Jednym z nich jest Akredytowane Laboratorium Testów firmy SATEL – pierwsze w Europie Wschodniej. To w pełni autonomiczna jednostka uprawniona do testowania współdziałania i funkcjonalności urządzeń KNX oraz ich oprogramowania. Akredytacja Stowarzyszenia KNX jest potwierdzeniem najwyższych kompetencji specjalistów SATEL w zakresie testowania urządzeń typu KNX. Upoważnia to naszą firmę do wykonywania testów dowolnych modułów automatyki domowej w standardzie KNX, na zlecenie ich producentów. Produkty, które uzyskają wynik pozytywny, mogą być oznaczone logotypem KNX, a także konfigurowane w środowisku ETS i integrowane z innymi modułami.

Wybrane produkty

Satel
Uniwersalny moduł wejść binarnych - KNX KNX BIN24
Satel
Aktor (moduł) żaluzjowy - KNX-BSA12H
Satel
Uniwersalny dwukanałowy aktor żaluzjowy - KNX-BSA12L
Satel
Uniwersalny dwukanałowy aktor ściemniający - KNX-DIM21
Satel
Uniwersalny aktor przełączający, 8 przekaźników - KNX-SA24
Satel
Uniwersalny aktor przełączający - KNX-SA41