REALIZACJE /

Gdynia

Apartamentowce Plażowa

Zespół 3 budynków mieszkalno - usługowych przy ul. Plażowej w Gdyni

Osiedle oraz apartamenty wyposażone w najbardziej zaawansowane rozwiązania z zakresu automatyki i teletechniki.

Apartamentowce Plażowa uhonorowane prestiżowym tytułem Best Multiple Residence Poland 2021 oraz nominowane do nagrody Best Multiple Residence Europe to kompleks 3 obiektów mieszkalno- usługowych w Gdyni. To osiedle wyjątkowe z uwagi na nowoczesną architekturę, zastosowane inteligentne rozwiązania i fantastyczną lokalizację- większość apartamentów ma bezpośredni widok na morze. Kompleks zaprojektowany został przez zespół pracowni BJK Architekci.

Firma DOM-I w ramach tej inwestycji zrealizowała 8 kontraktów, w zakresie budynku BIII (5 apartamentów), BII (całość- apartamenty i części wspólne), części wspólne w budynkach BI BII BIII, a także system BMS w budynkach BII BIII. Zaprojektowane i wykonane zostało sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, roletami (firany/zasłony/żaluzje), ekranami, kominkami, oknami typu sky-frame, integracja z systemami bezpieczeństwa oraz audio/video.

Budynki i apartamenty połączone są systemem zarządzania BMS. Dodatkowo zostały wyposażone w zaawansowane rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, a także systemy fotowoltaiczne, a w obiekcie BII funkcjonuje basen. Każdy apartament w tym kompleksie jest wyjątkowy, zarówno pod względem układu, aranżacji jak i zastosowanych rozwiązań skrojonych na miarę potrzeb.

Realizacja: DOM-I, certyfikowany partner KNX
www.dom-i.pl

Projekt osiedla: BJK ARCHITEKCI:
www.bjk.pl

Fot. BJK ARCHITEKCI / Archinea.pl