REALIZACJE /

Wilno

Green Hall

Praca nad rzeką Neris

Centrum biznesowe Green Hall, położone nad brzegiem rzeki Neris, zostało opracowane dla Grupy SBA. Projekt charakteryzuje się ekspresyjną architekturą inspirowaną naturalnymi formami. 14-piętrowa eliptyczna wieża składa się ze szklanej elewacji w kształcie łusek, tworząc unikalną formę nieznacznie pochylonego budynku.

 

Dynamiczny wygląd zewnętrzny i jednolita szklana powierzchnia uzyskano dzięki nośnemu betonowemu rdzeniu i kolumnom, które znajdują się z dala od fasad. Takie rozwiązanie zapewnia maksymalną elastyczność w projektowaniu przestrzeni biurowej wewnątrz budynku.

 

Centrum biznesowe wyposażone jest w inteligentną technologię firmy JUNG. Inteligentny system KNX łączy w sobie aspekty komfortu, bezpieczeństwa i efektywności energetycznej. Za pomocą przycisków funkcyjnych serii F 40 można sterować m.in. światłem, żaluzjami i temperaturą. Zastosowany klasyczny osprzęt serii LS 990 w kolorze alpejskiej bieli doskonale dopasowuje się do otoczenia.

 

KNX Facility Pilot Server

Centrum sterowania KNX do dystrybucji, sterowania i wizualizacji automatyki budynkowej.To urządzenie montowane na szynie ma zainstalowaną wersję JUNG Software Facility Pilot, dzięki czemu jest bardzo elastyczny. Obecnie KNX Facility Pilot Server nie jest już dostępny. Jego następcą jest teraz serwer JUNG Visu Pro.

 

Przyciski KNX F40

Różnorodne funkcje dostępne w seriach A, LS, FD i LS. Dzięki przyciskom F 40 funkcje KNX można wygodnie kontrolować za pomocą dużych klawiszy. Klawisze można spersonalizować indywidualnie zgodnie z potrzebami za pomocą narzędzia graficznego.

LS 990 w kolorze białym

LS 990 w czystej alpejskiej bieli charakteryzuje się wyrazistym, purystycznym akcentem. Wysoka jakość i przejrzysty kształt LS 990 sprawdzają się od ponad 40 lat. Klasyczna konstrukcja przełącznika z wąską ramką pasuje harmonijnie do każdego otoczenia.