REALIZACJE /

Barcelona

Finca

Imponująca architektura na Morzu Śródziemnym

Finca jest osadzona w górzystym krajobrazie Santa Ponça w południowo-zachodniej części Majorki. Biała fasada zewnętrzna z częścią z kamienia naturalnego integruje się z otaczającą architekturą i ma harmonijny efekt w zielonym, górskim krajobrazie.


W środku, purystyczna architektura jest inspirująca: wysokie białe ściany, białe drzwi, piasek w kolorze schodów w połączeniu z drewnianymi meblami i szarą, nowocześnie urządzoną kuchnią mają harmonijny efekt i dają Fince szczególnie przestronne uczucie. Obszar jedzenia urzeka również murem w naturalnym kamieniu z dużą szafką na wino zintegrowaną z nim. Wybrane akcesoria Majorcan dodają akcentu i scalają koncepcję pokoju. Punktem kulminacyjnym obiektu Finca jest duży taras w kolorze piaskowym z basenem i widokiem na okolicę.

 

Nowoczesna Finca została wyposażona w inteligentny system KNX i wizualizowane za pomocą serwera JUNG Smart Visu. Elastyczny w użyciu: można sterować przy pomocy smartfona, tabletu lub czujnika typu JUNG F 50 z aluminium różnymi rzeczami w domu np. oświetleniem w basenie, żaluzjami i klimatyzacją lub ogrzewaniem podłogowym. Dzięki bezpiecznemu dostępowi zdalnemu, mieszkańcy mają przegląd Finci poza nią. Nawet podczas podróży, klimatyzacja może być włączona a basen świeci.

 

System KNX

Inteligentna automatyka budynkowa łączy w sobie komfort, bezpieczeństwo i energooszczędność. Dlatego właśnie KNX jest już standardem w prywatnym i komercyjnym budownictwie wysokiej klasy na całym świecie. Inteligentne rozwiązania JUNG łączą w sobie funkcjonalność, design i intuicyjną łatwość obsługi.

Seria LS 990

LS 990 od ponad 40 lat przekonuje swoją jakością i przejrzystością. Klasyczna konstrukcja wyłącznika z wąską ramką pasuje do każdego otoczenia. Seria LS 990 wyróżnia się szerokim wyborem kolorów i materiałów.

Seria FD

Estetyczna, płaska konstrukcja serii FD umożliwia montaż ramki niemal na równi ze ścianą. Rezultatem jest płaska powierzchnia, w której nic nie wygląda na przypadkowe. Uzyskany efekt można podkreślić różnorodnością materiałów i kolorów.