REALIZACJE /

Bory Tucholskie

Inteligentny dom w sercu Borów Tucholskich

Przedstawiamy imponującą realizację vBass: inteligentny dom w samym sercu Borów Tucholskich

 

Smart home w standardzie KNX to miejsce, gdzie pewne zachowania dzieją się w określony sposób. W inteligentnym domu użytkownik poprzez interfejs określa parametry nastawcze, a resztę wykonują sterowniki. Takie rozwiązanie to przede wszystkim większy komfort codziennego korzystania z domu.

Kolejny zaprojektowany i uruchomiony przez vBass system to w wielkim skrócie inwestycja szyta na miarę potrzeb Inwestora, w której zastosowano:

- sterowanie oświetleniem ON/OFF jak i ściemnianym DALI,
- sterowanie zasłonami,
- sterowanie bramami garażowymi
- sterowanie ogrzewaniem,
- integrację z klimatyzacją Daikin i Mitsubishi

Nowoczesny, a za razem elegancki design dodają spersonalizowane, przygotowanie specjalnie pod wytyczne Inwestora czujniki przyciskowe KNX z serii ALBA od BlackNova. Nie da się tu nie wspomnieć o nadzwyczajnej elastyczności i indywidualnym podejściu do klienta przy tworzeniu projektu grawerowania przycisków! BlackNova oferuje bardzo rozbudowaną bazę ikon do wyboru, polskie znaki, a także możliwość stworzenia całkowicie nowych symboli na życzenie Inwestora, jak stało się w przypadku tej realizacji.

Dodatkowo doskonale w projekt wnętrz wpasował się osprzęt GIRA ESPRIT w wykończeniu z czarnego aluminium i białego szkła.