REALIZACJE /

Warszawa

LuxArte - salon meblowy Fendi Casa

Niezwykła inwestycja, a w niej inteligentne rozwiązania naszego autorstwa.

W roku 2003 do użytku oddany zostaje wyjątkowy biurowiec Metropolitan znajdujący się przy Placu Piłsudskiego, zaprojektowany przez słynnego brytyjskiego architekta Normana Fostera. Miejsce, które staje się symbolem luksusu za sprawą nowoczesnych architektonicznych rozwiązań oraz ekskluzywnych marek. Jedną z nich jest prestiżowy salon meblowy LuxArte, w którym mieliśmy przyjemność zrealizowania naszej wizji inteligentnego mieszkania.

W pokazowym apartamencie pośród marek takich jak Fendi Casa, Bentley Home, Heritage, Paul Mathieu czy Fiam starannie wkomponowano innowacyjne systemy wielostrefowego nagłośnienia, oświetlenia oraz kompleksowego sterowania. Stanowią one dyskretne uzupełnienie ponadczasowego wzornictwa wnętrz, nie zaburzając przy tym koncepcji wyznaczonych przez projektantów. Wszystko to stworzone z myślą o wymagających klientach pragnących wyjątkowych rozwiązań. Doskonałym przykładem będą tu indywidualnie dopasowane i przygotowane na zamowienie wielofunkcyjne przyciski NotaBene oraz ponadczasowe przyciski Basalte. Obsługa systemu KNX staje się przyjemnością.

Z myślą o nowoczesnym i kompleksowym zarządzaniu został zainstalowany naścienny panel KNX niemieckiej firmy ABB.

W ręce użytkownika została przekazana bardzo nowoczesna aplikacja mobilna przy pomocy której jest realizowany zdalny dostęp do całego systemu.

Dzięki serwerowi również użytkownicy mają możliwość tworzenia i uruchamiania scenariuszy dla oświetlenia, rolet i ogrzewania. Serwer umożliwia także zdalny dostęp do systemu KNX.