REALIZACJE /

Warszawa

Posiadłość pod Warszawą

Piękna, jednorodzinna posiadłość pod Warszawą.

Parterowy dom z systemem KNX i oświetleniem DALI.

 

Przedstawiamy kolejną realizację Intelidom, jednorodzinną posiadłość pod Warszawą dla której zaprojektowano i uruchomiono system KNX.

Oświetlenie w domu sterowane jest zarówno po magistrali DALI, jak i na aktorach ON/OFF. Klient wybrał osprzęt JUNG LS990 w matowym wykończeniu oraz z wykonanymi nadrukami opisowymi na klawiszach. Nieruchomość posiada kompletne sterowanie ogrzewaniem podłogowym, klimatyzacją i rekuperacją. Dodatkowo sterowanie roletami, zasłonami, ekranem oraz windą projektora.

Wykonano także integrację z automatyką basenową, a także monitoring z wykorzystaniem kamer marki Provision. Ponadto uruchomiono kompletny system alarmowy Satel z czujnikami lakierowanymi w kolor stolarki - na życzenie Klienta. Alarm zewnętrzny uzupełniony o aktywne bariery podczerwieni Optex. Domofon został zintegrowany z panelami GIRA system 106 i dyskretnie zabudowany w skrzynce na listy. Kompletne okablowanie strukturalne i sieć została oparta o urządzenia Ubiquity. Jako główne centrum dowodzenia wykorzystano panele GIRA G1.

Posiadłość została również wyposażona w wielostrefowy system audio Sonos + Bose Pro w postaci wzmacniaczy Powershare. System audio został uruchomiony w salonie oraz w postaci nagłośnienia strefowego w poszczególnych pomieszczeniach, a w strefie basenowej zastosowano ukryte, podtynkowe głośniki.