REALIZACJE /

Białołęka

Program Technologiczny Domu dla wymagającego projektu

Przedstawiamy realizację inteligentnego domu, który od początku wydawał się ciekawym przedsięwzięciem. Bardzo zaangażowani, świadomi swoich oczekiwań, z dobrze opracowanymi wyobrażeniami dotyczącymi wszelkich aspektów budynku Inwestorzy to Partnerzy wymagający, ale też i gwarantujący satysfakcję z projektu. Dzięki dobrej, przemyślanej współpracy powstał piękny, nowoczesny i inteligentny dom w warszawskiej Białołęce o powierzchni 250m2.


Zespół Futunext. Twój inteligentny dom., by stanąć na wysokości zadania, rozpoczął pracę z Inwestorami od "Programu Technologicznego Domu" - autorskiej procedury projektowej, podczas której oczekiwania i wyobrażenia Inwestorów, a także wytyczne Architektów są skanowane w zakresie 360 stopni, a następnie przenoszone na proces realizacyjny i dokumentację projektową wszystkich branż instalacyjnych. 


Po etapie projektowo-koncepcyjnym Futunext zrealizował właściwe prace instalatorskie i programistyczne, między innymi wykonanie okablowania, prefabrykację i uruchomienie systemu Smart Home w standardzie KNX, montaż osprzętu naściennego JUNG, a także systemy uzupełniające takie jak instalacja alarmowa Satel, teletechniczna, czy system nagłośnienia multiroom.