REALIZACJE /

Herrenberg

Baker Baier

Piekarnia z tradycją

Państwo Baierpiekli chleb i inne wypieki w sercu Herrenbergu od sześciu pokoleń. Wraz z przeniesieniem piekarni do nowoczesnego nowego budynku, firma rodzinna zapewniła sobie więcej przestrzeni i lepsze warunki do produkcji jeszcze lepszej jakości wypieków. Teraz nowy budynek odznacza się szklaną fasadą i wyraźnym płaskim dachem. Tafla szkła w kawiarni daje klientom niezakłócony widok na piekarnię.

 

Wnętrze przekonuje doborem wysokiej jakości materiałów i gustownym wystrojem z ciemnymi ścianami oraz drewnianymi stołami i krzesłami. Kawiarnia może pomieścić wewnątrz 70 osób i oferuje 70 miejsc na przestronnym tarasie.

 

Nowy budynek wyposażony jest w system JUNG KNX. Przyciski funkcyjne ułatwiają sterowanie oświetleniem, roletami i ogrzewaniem.

 
 

LS 990 w kolorze czarnym

LS 990 w kolorze czarnym nadaje wnętrzu wyrazisty, purystyczny akcent. Wysoka jakość i przejrzysty kształt LS 990 sprawdzają się od ponad 40 lat. Klasyczna konstrukcja przełącznika z wąską ramką pasuje harmonijnie do każdego otoczenia.

LS 990 natynkowy

Klasyczny wyłącznik LS 990 w wersji do montażu natynkowego prezentuje się estetycznie na odsłoniętym betonie lub kamieniu naturalnym. Nakładki montowane na powierzchni mają już uformowaną ramkę, więc nie są potrzebne żadne dodatkowe elementy montażowe.