REALIZACJE /

Wenecja

Nowa interpretacja architektoniczna

Historia spotyka się z nowoczesnością w Grand Canal

W żadnym innym miejscu na świecie nie spotyka się historii architektury tak bezpośrednio jak w Wenecji: dominują w niej wspaniałe pałace, niezliczone kościoły i kamienne mosty oraz kręte uliczki. Pośród historycznej scenerii, w dzielnicy San Marco, znajduje się XIX-wieczny budynek mieszkalny, w który tchnięto nowe życie. Znajdują się w nim trzy nowoczesne apartamenty, które powstały po to, by rejestrowały i interpretować na nowo wszechstronne kolory i formy Wenecji.

 

Dwoje architektów: Andrea Marcante i Adelaide Testa stworzyli własną strukturę przestrzenną w istniejącym budynku. Dzięki indywidualnemu podejściu do projektu udało im się nie kolidować z tym, co już się tam znajdowało.

Hotel nad morzem

Klasyczny wyłącznik LS 990 JUNG w różnych kolorach Les Couleurs® Le Corbusier doskonale eksponuje koncepcję budynku i podkreśla indywidualną mieszankę zabytkowych, tradycyjnych i nowoczesnych elementów wyposażenia.

 

System KNX

Inteligentna automatyka budynkowa łączy w sobie komfort, bezpieczeństwo i energooszczędność. Właśnie dlatego KNX jest już standardem w prywatnym i komercyjnym budownictwie wyższej klasy na całym świecie. Inteligentne rozwiązania JUNG łączą w sobie funkcjonalność, design i intuicyjną obsługę.

Cośtam