AKTUALNOŚCI /

Dziękujemy za udział w Konferencji KNX ETS6Days Polska!

Opublikowano: 30 November 2021

Serdecznie dziękujemy za udział w Konferencji KNX Polska ETS6Days 2021, która odbyła się 25.11.2021 w Centrum Konferencyjno- Szkoleniowym OSSA.

Przygotowane przez nas bloki szkoleniowe i panele dyskusyjne obejmowały takie zagadnienia jak między innymi nowości w ETS6, integracji w systemach KNX, ETS6 w praktyce z programowaniem na żywo oraz KNX secure w ETS6. Omawialiśmy również zagadnienia związane z czujnikami optycznymi, czujnikami ruchu i obecności, tworzeniem scen i znaczeniu wykresów na wizualizacjach. Przedstawiliśmy uniwersalne rozwiązania dla każdego projektu KNX oraz sposoby optymalizacji systemów oświetleniowych KNX oraz współpracy systemów HVAC i KNX. Poza dużą dawką wiedzy uczestnicy szkolenia zdobyli dodatkowe punkty w rankingu KNX.org oraz liczne dodatkowe bonusy i nagrody rzeczowe.

Dziękujemy za współpracę, współorganizację wydarzenia i wkład w rozwój Stowarzyszenia KNX Polska oraz standardu KNX w Polsce KNX Association oraz Firmom JUNG Polska, EL-TEAM, Ekinex, ComfortClick, Theben, Finder Polska, Elmark Automatyka, Tema, Gira, Lange Łukaszuk, Steinel, Satel, a także Futunext, Pozelm, VBASS, Omnidom i Zintech. Dziękujemy również za liczną frekwencję i aktywny udział wszystkim uczestnikom!

Zapraszamy do śledzenia naszych profili:
www.facebook.com/KNXpl
www.instagram.com/knxpolska