AKTUALNOŚCI /

Relacja z KNX Secure Roadshow

Opublikowano: 03 December 2018

W dniu 16 listopada w Sali kinowej Stadionu Narodowego w Warszawie odbyła się konferencja zorganizowana przez KNX Polska. Konferencja, którą przeprowadzono w ramach światowego KNX Secure  Roadshow poświęcona była systemowym elementom bezpieczeństwa w standardzie KNX

Program konferencji, która trwała ok. 3 godzin obejmował wystąpienia firm członkowskich KNX Polska i zawierał takie tematy jak: „Nowoczesna komunikacja oparta na serwerze X1 oraz panelu G1 GIRA” (prezentował Zbigniew Czerwonka, Tema), „JUNG SV Server prostota i funkcjonalność” (prezentował Damian Fituch, Jung), „Wizualizacja i integracja systemu KNX z pozostałymi systemami w inteligentnym budynku” (prezentował Jacek Wyleżuch , El-team), „Integracja systemów audio z KNX” (prezentował Cezary Chałupczak, Omnidom). 

Prezentacja KNX Secure, poprowadzona przez Jarosława Kudziana z firmy Satel wzbudziła duże zainteresowanie i sprowokowała liczne pytania słuchaczy. Uczestnicy konferencji (114 zarejestrowanych osób) mieli możliwość rozmów z wymianą doświadczeń przy wspólnej kawie na zakończenie konferencji. Wielu z nich odwiedziło też stoisko KNX Polska na odbywających się w tym samym czasie targach Dom Inteligentny 2018 (16-18 listopada). 

Wszystkim przybyłym na konferencję, odwiedzającym nasze stoisko dziękujemy za zainteresowanie i miłe spotkanie.