AKTUALNOŚCI /

Targi Budma 2024

Opublikowano: 05 February 2024

Poznań 30.01-02.02.2024

Targi Budma 2024, które odbyły się w dniach 30 stycznia do 2 lutego w Poznaniu, były kolejną edycją tego ważnego wydarzenia w branży budowlanej w Polsce i Europie Centralnej, o 30-letniej tradycji. Hasło tegorocznej edycji brzmiało "Zielona Przyszłość Budownictwa", podkreślając znaczenie ekologii i innowacyjności w sektorze.


Nowoczesne rozwiązania z zakresu automatyki budynkowej stanowią dzisiaj fundament dla energooszczędnej i przyjaznej środowisku przyszłości budownictwa. Budma 2024 przyciągnęła liczne firmy i entuzjastów branży. Stoisko KNX stanowiły doskonałą okazję do prezentacji oferty oraz zrozumienia potrzeb klientów, a także przedstawienia wszystkich zalet standardu KNX.


Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za ogromne zainteresowanie naszym stoiskiem! W trakcie wydarzenia liczni klienci indywidualni, instalatorzy oraz przedstawiciele firm handlowych z branży smart home mieli okazję zapoznać się z innowacyjnymi projektami, możliwościami KNX i wyzwaniami branży. Cieszymy się, że nasza obecność i przedstawiane rozwiązania spotkały się z tak dużym entuzjazmem.


Serdecznie dziękujemy za inspirujące rozmowy i cenne opinie. Mamy nadzieję, że nasza oferta sprostała oczekiwaniom i zachęci do dalszej owocnej współpracy. Zapraszamy do świata, gdzie nowe pomysły stają się rzeczywistością, a wyzwania branży przekształcają się w nowe możliwości rozwoju.